• elektrické vozíky
  • elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • elektrický vozík
  • elektrické skútry

Nezávazná poptávka invalidní vozíky

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Zdravotní potřeby

.Poskytováním zdravotních potřeb se v současné době zabývá celá řada společností a záleží tak pouze na Vás, kterou společnost si vyberete. Pod pojmem zdravotní potřeby si můžete představit: invalidní vozíky, toaletní křesla, sedačky do vany, nástavce, ortézy, bandáže atd.

Sháníte zdravotní potřeby jako jsou invalidní vozíky a skútry za výhodné ceny? V tom případě se obraťte na http://www.vozikinvalidni.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky kde Vám je zprostředkují velice rychle, jednoduše a setkáte se s příjemným a ochotným jednáním. Pro více informací o invalidních vozících nás   kontaktujte na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Skladem:
- 100 a více polohovacích postelí
- 200 a více elektrických skútrů
- 50 a více elektrických vozíků
- 200 a více mechanických vozíků
- 100 a více zdravotních matrací

+420 737 814 199 
obchod@medicalspace.cz

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní vozikinvalidni.cz jsou ilustrativní. Aktuálně nabízené produkty mohou disponovat jinou výbavou či odlišnou barvou. Pro upřesnění aktuální nabídky nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: obchod@medicalspace.cz

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.